Team

naamloos3 Elien Geerdens 0497/87 69 14 – Elien@mdcvooruit.com
Coördinator- Orthopedagoge – Adolescenten en jongvolwassenen

vanessa vierkantVanessa Huygens 0472/98 58 61 – Vanessa@mdcvooruit.com
Orthopedagoge – Kinderen en jongeren

Hannelore Hannelore Crols 0475/35 53 05 – Hannelore@mdcvooruit.com
Orthopedagoge – Kinderen en jongeren

katrijnKatrijn Broothaerts  0498/62 63 64 – Katrijn@mdcvooruit.com
Klinisch psychologe / Gedragstherapeut – Volwassenen

Liesbeth fotoLiesbeth De Donder  0470/77 55 83 – Liesbeth@mdcvooruit.com
Klinisch psychologe / Psychoanalystisch therapeut – Volwassenen

helenaHelena Van hoof  0468/30 95 85 – Helena@mdcvooruit.com
Klinisch psychologe – Volwassenen

anneleenAnneleen Vandeven 0468/58 52 27 – Anneleen@mdcvooruit.com
Relatie- en gezinstheapeut / Seksuoloog – Koppels en volwassenen

foto ansofieAn-Sofie Van Bellinghen 0477/07 75 44 – An-Sofie@mdcvooruit.com
Klinisch psycholoog / Relatie- en Gezinstherapeut – Volwassenen en koppels